an image Wspólnota modlitewna "Dominik"

Dnia 05.09.2013r.wspólnota modlitewno - ewangelizacyjna naszej Parafii otrzymała nazwę "Dominik"

Ta nazwa to dziękczynienie za dar życia Bł. Ks. Dominika Jędrzejewskiego, który jako proboszcz Parafii Gosławice, w 1940r. uwięziony w obozie koncentracyjnym w Dachau życie swoje ofiarował za swoich parafian, za nas i 29 sierpnia 1942 roku zmarł z wycieńczenia i głodu przy pracy. Niech Bóg będzie uwielbiony w jego życiu i męczeńskiej śmierci.

linia
Błogosławiony Ks. Dominiku Jędrzejewski módl się za nami!

Witamy wszystkich w nowym roku pracy Wspólnoty modlitewno - ewangelizacyjnej DOMINIK.
Minął już 1 rok naszej pracy i z radością wchodzimy w kolejny.
Od września 2014 r. do czerwca 2015r. spotkania nasze odbywać się będą w każdy ostatni piątek miesiąca. Spotkania rozpoczynają się już krotką chwilą przed Eucharystią-na której mamy ten zaszczyt wspólnie jednoczyć się w Bogu, a kończą- podsumowaniem chwili, która od dawna wpisana jest w nasze życie. Chwilą tą jest -OSOBISTE SPOTKANIE ŻYWEGO JEZUSA W EUCHARYSTII. Jeśli miałaby być jakaś zmiana terminu spotkania? poinformujemy na bieżąco, na naszej zakładce parafialnej. Serdecznie zapraszamy na każde ze spotkań, zwłaszcza ,że wszystkie połączone są tematycznie… Tematem wiodącym w tym roku pracy 2014-2015 będzie -" Cud Eucharystii" Na spotkanie zapraszamy wszystkich ,którzy chcą choć przez chwilkę poczuć moc wspólnoty, w której centrum jest Jezus Chrystus!!!
Pozdrawiamy!!! i Zapraszamy!!!

pobierzCzas dla Boga

pobierzBiedny i bogaty.
linia Renia i Tomek polecają

Polecamy
Posłuchaj świadectwa znanego aktora Adama Woronowicza
an image http://blog.bogtube.pl/swiadectwo-nawrocenia/swiadectwo-wiary-adam-woronowicz/

Adam Woronowicz Adam Woronowicz (ur. 25 grudnia 1973 w Białymstoku) ? polski aktor. Skończył V Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku, a następnie studia na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie w 1997 roku. Występował w Teatrze Rozmaitości w Warszawie w latach 1997-2001 i w Teatrze Powszechnym w Warszawie od 2001 do 2009 roku. Od 2009 roku ponownie występuje w Teatrze Rozmaitości w Warszawie (obecnie znany pod nazwą TR Warszawa). Laureat Nagrody im. Aleksandra Zelwerowicza za sezon 2004/2005, przyznawanej przez redakcję miesięcznika "Teatr", za role Fadinarda w ?Słomkowym kapeluszu? Eug?ne?a Labiche?a w Teatrze Powszechnym w Warszawie oraz Mirona w spektaklu Teatru Telewizji ?Pamiętnik z Powstania warszawskiego? według Mirona Białoszewskiego. Zagrał rolę księdza Jerzego Popiełuszki w filmie Popiełuszko. Wolność jest w nas w reżyserii Rafała Wieczyńskiego.

Pozdrawiamy R.i T.

Pieśń o Błogosławionym Dominiku

pobierz
an image
DOWLAND
MP3 MIDI PDF
an image